top of page

טיפוח עור הפנים

טיפוח עור פנים.jpg

טיפוח עור הפנים בזמן השינה

אני סבג , מערכת 

מתברר שגוף שלך יכול לעשות עבודה רצינית בשבילך בזמן שאת/ה ישנים רק צריך לתת לו קצת עזרה בדרך. נסו אחת  או כל טיפולים אלה באופן קבוע ותעוררו עם מראה רענן ויפה

שינה בריאה

10 הרגלי יופי וטיפוח שעליך להקפיד בהם כל לילה

1. להסיר כליל את כל המייק אפ

באמת, הדבר החשוב ביותר לעשות כדי להעיר את המראה רענן הוא להסיר את כל האיפור שלך לפני השינה. כלומר, שאריות מסקרה, צבע, שפתון, הכול . הדבר מבטיח כי הנקבוביות שלך יהיה נקיות והעיניים שלך ללא שאריות.

2. השתמשו בשני כריות

 

לתמוך בראש שלך עם  כרית נוספת כדי למנוע נפיחות. את יכולה גם לתמוך בראש של המיטה שלך בחתיכות 2 עד 4 אינץ 'של עץ. חשוב לזכור השינה זה זמן שבו כוח משיכה עוזרת לך עם הלימפה וזרימת דם כך נוזלים לא מצטברים מתחת לעיניים שלך ובפרצוף.
 

3.  בצעו טפול נקודתי ...עם מסכת פרפין
 

את יכולה להשתמש בה כדי למקד טיפול פצעוני אקנה ורוזצאה, יש להשאיר אותו כל הלילה, אומר רופא עור דר' דיאן דה פיורי, שעוסק במרפאת טיפול Rosacea במלבורן, אוסטרליה. זמן המגע הגדול עם עור המורחב מביא תוצאות הרבה יותר טובות.
 

4. הכנס אדים לחדר השינה
 

קרם לחות (המכיל מרכיבים כגון סרמידים וכולסטרול) בשילוב עם מכשיר אדים אוויר בחדר השינה שלך מייצר לאורך זמן התייבשות לעור. הטיפול עובד על הלחות של העור שלך בלילה ובפרט על עור הפנים שבדרך כלל חשוף יותר, את יכולה לדלג על קרם לחות ביום לגמרי או לבחור אחד קל יותר מפני שעם קרם לחות כבד לא עובד טוב מתחת קרם הגנה או איפור.
 

5. תחזיקו בתיק תמיד קרם ידיים
 

החדרת לחות לידיים שלך עם קרם ידיים מעט שמנוני תשמור את הידיים והציפורניים שלך במראה מדהים על הבוקר .כפות הידיים מתייבשות במהלך היום עם חשיפה לאוויר יבש ושטיפות מוגזמות, ורק מעטים מאתנו מקפידים למרוח קרם ידיים עם כל חשיפה למים כמו שצריך. בלילה זו הזדמנות לנסות לתקן חלק מהנזק, ויהיה גם טיפול לשמירה על העור והציפורנים כך שיגדלו יותר חזקים ופחות ישברו .
 

6. תשנו על ציפיות איכותיות
 

 יש לחפוף את השיער עם שמפו נטול סיליקון ולהשתמש בציפית שינה משי או סאטן מה שעוזר לבריאות הכללית של השיער שלך. הסיבים ברוב כריות הכותנה גסים ונגד שורש השיער. לא רוצה לבזבז על משי? החלפת ציפית כותנה או פשתן בכל יום או יומיים גם יכול להביא לשיפור

7. סרקי את שיערך לאחור
 

השיער שלך מכיל שמנים ולכלוך שיכולים לעבור לפנים שלך, לפצעונים ולציפית .את צמת השיער שלך יש להצמיד לפקעת כדי לשמור אותו רחוק מהפנים שלך בזמן השינה.

8. שמרו על שמונה שעות שינה
 

שמירה על שנת לילה טובה באמת יכולה להשפיע על המראה שלך ועל עור הפנים. שינה יכולה להפחית עיגולים שחורים בגלל חוסר השינה, פוגעת במערכת הדם של הגוף שלך ואת מקבלת דם שקופא על שמריו בכלים מתחת לעיניים, כי זה לא מנוקז כראוי. חוסר השינה גורם גם לעור שלך להיראות חיוור ועייף.
 

9. העניקי לעורך טיפול מתקן
 

בזמן שאתם ישנים, העור עובד הכי קשה לתקן את עצמו. השינה זה הזמן הטוב ביותר ליישם טיפול מתקן לעור ולתת לחומרים זמן כדי לקלוט ולתקן את הנזק היומיומי נגרמים לעור על ידי חשיפה לקרינת UV ופגעי סביבה
 

10. השתמשו בקרם עיניים
 

אין ספק שכבר שמעת את זה מיליון פעמים, אבל קרם עיניים הוא חשוב. התחלי להשתמש בקרם לחות וקרם עיניים בלילה (גם אם את/ה בשנות ה -20 שלך

אולי יעניין אותך גם
הסרת ער יבש מכף הרגל
גילוח שיער
ניתוחים פלסטים
מה אומר המומחה
לא מה שחשבתם
לכף רגל יפה ובריאה
bottom of page